تبلیغات
بیوانفورماتیك,bioinformatics,بیوانفورماتیک - اخبار در زمینه چند همایش
بیوانفورماتیك,bioinformatics,بیوانفورماتیک
تنها پایگاه آموزش بیوانفورماتیک به زبان فارسی,www.ibp.ir,این ویلاگ زیر مجموعه پرتال بیوانفورماتیک ایرانیان میباشد به آدرس
شنبه 24 فروردین 1387

اخبار در زمینه چند همایش

شنبه 24 فروردین 1387

نوع مطلب :عمومی، 

دومین دوره مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی ژنتیک و بیوتکنولوژی به زبان فارسی

با یاری پروردگار، انجمن ژنتیک ایران با همکاری سرویس خبری ژنتیک و بیوتکنولوژی ایران، دومین دوره مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی ژنتیک و بیوتکنولوژی به زبان فارسی را در حاشیه دهمین کنگره ژنتیک ایران برگزار می نمایند.

برای اطلاعات بیشتر وارد این سایت شوید: http://www.genetics.ir

کنفرانس سلامت الکترونیک

پژوهشكده فناوری اطلاعات دانشگاه تربیت مدرس افتخار دارد كنفرانس سلامت الكترونیكی و كاربردهای ICT در پزشكی ایران را به تاریخ 28 و 29 اردیبهشت 1387 برگزار نماید.
با توجه به اینکه عصر، عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات است و  با توجه به  قابلیت های فراوان كشور ما در این زمینه و در جهت اطلاع رسانی و همگرا سازی تحقیقات و فعالیت ها در حوزة‌ سلامت الكترونیكی، این همایش برگزار خواهد شد تا پژوهشگران با یکدیگر و با دستاوردهای علمی سایر محققین آشنا شوند.
این همایش در کنار تدوین دروس؛ اراده دروس آموزشی، انجام فعالیت های انگیزه ساز در سالهای گذشته، محل اراده و نمایش عزم پژوهشگران در رسیدن به قله های پیشرفت علمی و تحقیقاتی کشور خواهد بود.
در كنفرانسسلامت الكترونیكی و كاربردهای ICT در پزشكی ایران ، محققین نتایج و دستاوردهای علمی خود را ارائه می کنند و متقاضیان این فناوری ها ، با صاحبنظران و فعالیت های انجام شده آشنا شده و می توانند نسبت به عقد قرار دادهای تدوین دانش فنی و انتقال فناوری به واحدهای درمانی و کلینیکی اقدام نمایند. آدرس سایت همایش: http://www.ehealth2008.ir

دومین همایش ملی ایمنی زیستی

دومین همایش ملی ایمنی زیستی در خرداد ماه 1387 برگزار خواهد شد

آدرس سایت همایش: www.biosafetysociety.ir