تبلیغات
بیوانفورماتیك,bioinformatics,بیوانفورماتیک - مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی بیوتکنولوژی و ژنتیک به زبان فارسی
بیوانفورماتیك,bioinformatics,بیوانفورماتیک
تنها پایگاه آموزش بیوانفورماتیک به زبان فارسی,www.ibp.ir,این ویلاگ زیر مجموعه پرتال بیوانفورماتیک ایرانیان میباشد به آدرس
دوشنبه 30 خرداد 1390

مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی بیوتکنولوژی و ژنتیک به زبان فارسی

دوشنبه 30 خرداد 1390

نوع مطلب :


سرویس خبری بیوتکنولوژی ایران با همکاری انجمن بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران، سومین دوره مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی بیوتکنولوژی و ژنتیک به زبان فارسی را در حاشیه هفتمین همایش ملی بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران برگزار می کنند.

دستورالعمل ارسال آثار به مسابقه
حجم داستان های ارسالی محدودیتی ندارد ولی اگر داستانی بیش از سه صفحه باشد، لازم است خلاصه ای سه صفحه ای از داستان نیز ارسال گردد. این خلاصه معیار داوری بوده و متن اصلی برای چاپ در کتاب مسابقه استفاده می شود.

وجود شکل و عکس های مرتبط با داستان، در داوری اثر مثبت خواهد داشت. لازم است مهم ترین عکس یا شکل، به صورت فایل جداگانه ای همراه داستان ارسال شود.


داستان هایی که از یک زبان بیگانه به فارسی ترجمه شده باشند نیز می توانند با ذکر نام نویسنده اصلی و منبع آن در مسابقه شرکت نمایند. توجه کنید که داستان ها حتماً باید به زبان فارسی ارسال شوند.


مهلت ارسال داستان ها
30 تیر ماه سال 1390


دریافت آثار صرفاً از طریق پست الکترونیکی صورت می گیرد. علاقمندان می توانند آثار خود را تحت نرم افزار Word به پست الکترونیکی info@biotechnews.ir ارسال نمایند.

برندگان این دوره در شهریور ماه سال 1390 در مراسم اختتامیه هفتمین همایش ملی بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران معرفی خواهند شد و جوایز خود را دریافت خواهند کرد.


سازمان ها یا علاقمندانی که مایل به همکاری در برگزاری این جشنواره هستند، می توانند درخواست خود را به آدرس پست الکترونیکی جشنواره ارسال نمایند یا با دبیرخانه جشنواره تماس بگیرند.


تلفن جشنواره: 44580375

نشانی سایت جشنواره: http://biotechnews.ir

پست الکترونیکی جشنواره: info@biotechnews.ir